| LLL2 a întrebat:

Am cont pe romania matrimoniale si vreau sa-l anulez, numai ca am incercat si nu am reusit. Aveti idee cum se procedeaza?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu te lasă din Contul meu, scrii aici: http://www.romania-matrimoniale.ro/ro/contact/
Pa, pa.

| gigel68 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai si tu cont acolo? imi fac si eu... poate o sa ne cunoastem. happy pup

| Legiuitoarea a răspuns (pentru gigel68):

Bună.
Pe cuvântul tău că așa ai înțeles, că am cont acolo!
Pa, pa.

| gigel68 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Scuze ca ma bag in seama dupa atata timp. ai cont? sa-mi fac si eu? sau putem sa ne cunoastem aici?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru gigel68):

Bună.
Nu am cont și nici nu intenționez să-mi fac!
Să ne cunoaștem pentru ce?
Pa, pa.

| gigel68 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

La sf saptamanii am licenta, sunt student la drept. poate m-ai putea ajuta putin la civil, penal. am putea sa invatam impreuna, eu pentru licenta, tu pentru reimprospatarea cunostintelor.

| gigel68 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Imi pare rau ca nu am vazut mai repede mesajul tau. am fost ocupat cu monitorizarea poneilor. ma antrenez pentru 0215.

10 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

La matrimoniale mi se parea mai romantic...
pana-mi raspunde ma apuc de citit kama-sutra, am auzit ca exista cateva incompatibilitati.

| gigel68 a răspuns:

E interesant e-cupidonu` ala?
daca merg la sigur, ar trebui sa-mi fac "cont" pe cocalari... ce as putea sa-mi inscriptionez pe masina?
ps. e nemteasca, automata... de spalat.

| gigel68 a răspuns:

Ok... cu palmele alea 2 se rezolva, ramane restul desenului... as vorbi cu ela. dar dupa aia nu ma mai baga legiuitoarea in seama.
iar mesaju` e bun... imi da idei. laughing