| david1234kerti a întrebat:

La scoala, noi intre colegi ne dam cadouri intre noi si eu trebuie sa ii dau unei fete cu care ma inteleg foarte bine.Pareri ce i-as putea cumpara,dar sa nu fie prea scump, si sa o impresioneze in acelasi timp

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Un lantisor si vezi ca punga de cadaouri sa aiba un mesaj gen "pentru un ingeras de fata"

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu as fi fericita daca as primi o chestie mica din plus sau orice accesoriu.
Un lantisor, un ursulet, o felicitare, o bratara. Daca nu te descurci, nu stii ce i-ar placea ei, ia o colega cu tine atunci cand alegi cadoul. Te ajuta ea cu cateva sugestii.

| Florenta16 a răspuns:

Simpla felicitare de Craciun, insa creata de tine ar da un alt aer cadoului!

| CartofiorDulce a răspuns:

Un accesoriu micut ar fi dragut, dar trebuie sa ii cunosti gusturile.Fii atent la accesoriile pe care le poarta cel mai des ca sa-ti dai seama ce ar trebui sa ii cumperi.

| Picakhu a răspuns:

I`ai o esarfa... niste bratari ar fi dragute, ciocolata, o felicitare nu trebuie neaparat facuta de tine, o carte daca ii place sa citeasca, brelog ar fi si el dragut si mai multa ciocolata laughing Eu asta am primit de la colegul meu si mi-a facut mare placere deoarece sunt fata, cred ca la fel si ei laughing

| BreakingBad2013 a răspuns:

O pereche de sosete si un sapun sau deodorant o vor impresiona cu siguranta si scapi ieftin. Va ramane cu gura cascata.

| haini a răspuns:

Ceva ce e special pentru ia de adoua cel mai mult

| haini a răspuns:

Ceva special ca ii place iei mullt depinde (o felicitare.Un buchet de flori.Un latisor.etc)

| LiamH a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi un accesoriu. Fetele le adora. Intereseaza-te de gusturile ei si cauta ceva asemator.Sigur va fi incantata de alegerea ta.

| edy023 a răspuns:

De exemplu poti sai cumperi o cruciulita sfintita din biserica.ea o sa inteleaga ca tii la dinsa si vrei so aperi de cele rele