| SerjManiack a întrebat:

Salut lume! Ma tot gandesc la ce pret sa vand computerul meu.Va voi spune ce specificatii are iar voi daca puteti sa ma ajutati cu un pret aproximativ. Placa de baza Msi ms-7181, procesor Amd Sempron 3000+, 2gb ddr, placa video Nvidia fx 5200 128mb, hard 160gb ide, dvdwriter LG, sursa 400w.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexandrux3 a răspuns:

Dai anunt pe net cu 500 lei. daca ai noroc til cumpara cineva asa daca nu negociezi pana la 400, cu 400 ar fi indicat sa il vinzi pentru ca nu e cine stie ce de el. Fundita Pls big grin.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu nelul care e pe locul 1. E un as in pc-uri.

| danimotenel a răspuns:

Ca sa fiu sincer procesoru e slab, degeaba ai 2 gb ca sunt DDR 1, placa video e gddr 1 de 128 mb si 128 biti, hardu e bun daca nu iti trebuie mult, in concluzie face cam 100-200 lei, in comparatie cu cele noi aparute acum... insa te poti juca jocuri de pana in 2005 - 2006 si mai noi care cer mai putin.

| Vasy0105 a răspuns:

Cel mai potrivit pret in jur de 600 leihappy sper ca te-am ajutat

| SnoopDog19 a răspuns:

Mai ult de 2 milioane nu iti da nimeni. Eu am dat pe al meu ddr4 directx 11 si 8 gb Ram si un tere memoria lui interna 2000 de lei

| Mihaitzz a răspuns:

Pe bucati nu vrei sa-l dai? Piese?
Iti ies mai mult bani

| NoobOrPro a răspuns:

Memoria RAM cat?

| nik14 a răspuns:

300lei maxim

| sebyr a răspuns:

250 lei, daca il faci bucati cum spun unii o sa ramai cu piese care o sa ajunga la gunoi si iesi mai prost asta e parerea mea