| Miihaa a întrebat:

Luna aceasta am o cununie civila a unor prieteni.
O sa trebuiasca sa le cumpar un cadou, dar nu am nici o idee. Imi dati va rog cateva sfaturi?

5 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Buna, din cate stiu la astfel de evenimente se dau cadouri lucruri casnice, gen o lenjerie de pat sau un set de tigai, seturi de pahare, etc

| CristinaCMH a răspuns:

Buna!
Cadourile potrivite sunt cele casnice: cuptor cu microunde,cafetiera,lenjerie de pat, set de oale, pahare,cuptor, fier de calcat, aspirator, cuverturi, etc.

| BarbieGirl13 a răspuns:

Poti sa cumperi ceva care sa ii ajute in casa (un electrocasnic micut: aparat cu microunde, storcator de fructe, aparat de cafea), lenjerii de pat, seturi de pahare, farfurii, oale, tigai. ceva de genul happy

| NoBodyOriginal a răspuns:

Ai putea sa le iei un set de tigai DryCoker si sa bagi 100, 200 lei acolo in acel set! Sau daca nu si tigaile Tefal sunt bune dar sa nu uiti banii! Funda?

| TheMoon99 a răspuns:

Buna, mie mi-ar fi placut sa primesc decoratiuni pentru casa..gen tablouri cu citate ori un sticker. Sti seturi acelea pentru baie sau bucatarie? de pus sapunul lichid, obiectele de igiena ..etc si la bucatarie condimente sau mai stiu eu ce. Ori draperii. au iesit cele cu forma pentru umbra, ceva mai special. Ori un set de ustensile pentru gratar, pentru zilele cand vor sarbatori ceva.