| MadalinT00 a întrebat:

Luni dau simularea la romana si joi la istorie,dar nu stiu cum sa le iau, mai exact ce sa invat? Acum ca s-a schimbat Bacul? Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

La romana comentariile au ramas exact aceleasi doar ca structurezi in mai putin continut si mai mult pe evidentierea curentului din care face parte. ORicum e a 11-a si tocmai ca sa vezi cum vine dai, nu conteaza si nu afecteaza cu nimic.
La istorie nu stiu ce materie aveti in a 11-a, cred ca tot ce ati facut pana atunci. PRofesor n-ai sa intrebi?