| abyy95 a întrebat:

Salut.ma.am avut o pereche de casti ...pana mea.am dat 1 mil pe ea (perechea) super casti frate,bass de iti bubuia capu.le.am lasat in buzunarul de la geaca si am uitat de ele...maicamea mi.a bagat la spalat geaca cu tot cu ele in buzunar.problema e ca le.am lasat la uscat asa nu le.am pus pe calorifer sa nu se arda dar chestia e ca.acum se aud incet ce pot face?

2 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sa le arunci, trebuia sa le bagi imediat in apa oxigenata iar dupa aia sa le usuci repede.Cum naiba sa se arda pe calorifer? laughing

| abyy95 explică:

Pai sunt facute dintr/un material subtire.nu stiu ce material este da se arde daca le pun pe calorifer