| Optiqual a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, va rog mult!?
Vreau si eu sa stiu daca si cum se poate sa SELECTEZ, ATENTIE, sa selectez, nu sa deschid, bookmarks-urile din firefox, la fel cum selectezi orice fisier, cu CTRL sau SHIFT, pentru ca la bookmarks-uri nu sunt valabile comenzile astea?
Am incercat, dar CTRL+click iti deschide semnul de carte intr-un nou tab, iar SHIFT+click intr-o fereastra noua. Eu vreau doar sa selectez mai multe semne de carte pe sarite si apoi sa le mut intr-un folder deodata pe toate cele selectate happy

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Bookmarks -> Show all bookmarks -> Bookmarks menu

Si de acolo le selectezi asa cum iti doresti tu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate in Firefox. Insa eu am incercat mai inainte in Opera, si merge cu CTRL+click.