| TbW a întrebat:

Mă tot întreb.
Este adevărata faza cu tabla Ouija?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dacă vei asocia in mod stupid tabla cu realitatea, da va funcționa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper ca cei care au răspuns pe aici sunt doar troli...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba lu Dabijalaughing

| mihai69 a răspuns:

Stai s-o consult... o, nu! a mea spune că e doar o mare țeapă! rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

Da, am jucat cu prietenii si am uitat sa inchidem ''portalul'", de atunci avem toti necazuri, ne apar si entitati diferite in diferite momente ale zilei, suntem constant urmariti, am cazut de comun acord sa-i dam foc tablei ca sa scapam, dar...tot avem necazuri. Nu stiu ce sa mai facem, ne-a mancat viata si au trecut vreo 2 ani de atunci.

| ACTH a răspuns (pentru Drimmero):

Sper sa reușiți sa depășiți necazul. Ma confrunt și eu cu ceva similar.

| Drimmero a răspuns (pentru ACTH):

Am jucat intr-un loc neutru ca sa evitam sa invadam propriile locuinte cu spiritele alea nasoale dar nu a contat. Se joaca cu mintiile noastre si suntem torturati psihic pana cand vom ceda, nu e de joaca!

| Dddonkey a răspuns (pentru ACTH):

Ai facut asta de mult?

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns (pentru Drimmero):

Trebuia sa iti verifici mail-ul si sa inchizi contul de ouija. Acum esti pe full version. Spor

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Da, se poate intampla. Daca nu crezi, esti liber sa experimentezi tot setul, inclusiv repercursiunile.

| Green66 a răspuns:

Din păcate e foarte adevărată treaba asta, zilele trecute mă plictiseam și am zis să încerc și eu, m-am trezit cu Elena Ceaușescu pe cap. Acum e aproape 5:30 și mâncăm orez cu lapte și bem vișinată, îmi povestește aventurile ei din epoca de aurstraight face

| ACTH a răspuns:

Cei care cred in tabla Ouija sunt cei care nu cred in virus.

| Celcestietot a răspuns (pentru ACTH):

Am reusit sa iti stric formula. happy

| Dddonkey a răspuns:

Stai cuminte nu te juca, deschizi portale si inviti demonii. Gasesti si on line cred video-uri postate de unii si altii care au incercat ouja bordul. Daca nu vrei sa te trezesti cu lucruri sa se miste prin casa sau sa ai cosmaruri eu zic sa incerci sahul mai bine.
Demonii exista si ar fi bine sa stai in lumea fizica si sa nu incerci sa te joci cu spiritele. Unii oamenii nu cred ca vrajitoare sunt reale, cred ca inspirate din filme dar e invers (nu zic ca unele nu fura curent) blesteme exista. Asa cum este partea spirituala asa exista si intunericul.