| hloppp a întrebat:

Se pricepe careva la pariuri sportive? Am pus si eu azi la pariuri 100 euro pe meciul de tenis dintre: Cornet A.- Halep S.
Am pus victoria francezei, cotata la 4, 20 si primul set l-a castigat fara probleme 6-1, al doilea set la 1-1 Halep a, abandonat meciul.
Acum vreau sa stiu si eu ce se intampla cu biletul meu, imi anuleaza cota sau am castigat, dau funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai castigat deoarece Cornet a castigat meciul.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Depinde de casa de pariuri. La majoritatea se anuleaza cota. Dar daca sunt foarte multi ce au castigat doar fara meciul ala, se poate sa-l si anuleze.