| Sergiu2k12 a întrebat:

Salut membrii TPU...am o problema eu in contul meu de yahoo n-am mai intrat de ceva luni bune si eu introduce parola corecta dar nu inteleg de ce nu ma lasa sa intru. aveti vreo idee care ar putea fi problema?

4 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Poate ti-a fost spart contul sau din cauza ca ai lipsit mult trebuie sa-ti schimbi parola.

| K0sti a răspuns:

Yahoo face curatenie - conturile inactive vor fi sterse!
http://www.craiovacenter.com/index.php/topic,2984.0.html
Posibil una din cauze!

| IubithaThaa a răspuns:

Buna, contul de yahoo este blocat asa mi sa întâmplat si mie. Poti da la Forgot My password si trebuie sa raspunzi la cele 2
întrebări pentru ați activa contul

| ExpertMen a răspuns:

Il deblozhezi daca mai stii intrebarile secrete!