| schafer a întrebat:

Salut mi-am cumparat un fax si imi cere sa completez fax header si your phone number asta l-am completat dar nu stiu ce e fax header

1 răspuns:
| lucab a răspuns:

Fax header sunt anumite informatii (nume, firma, adresa s.a.m.d )pe care faxul le trimite automat si vor fi afisate pe paginile primite indiferent de continutul trimis.Aceste informatii ajuta destinatarul sa identifice mai usor sau sa primeasca datele de contact ale expeditorului.