| halo a întrebat:

Astazi mi-am luat iphone 4 S totul bun si frumos pana la iTuneslaughing imi cere sa inrregistrez iphoneul si cere un anumit "iPhone number" (2 casute de completat un singur cod) cine ma poate lamuri cu ce completez "iphone number" DAU FUNDITAbig grinDDDDDDDDDDD ASTEPT RASPUNSURI! O SEARA BUNAhappy

Răspuns Câştigător
| thordiesel a răspuns:

Ai incercat sai dai cancel sau sa nu completezi?

| halo explică (pentru thordiesel):

Avand in vedere ca ai fost singura care ai rasp. iti dau tie funditabig grin:* am descoperit pana la urma tb sa pun numarul meu de telefon primele 4 numere intr-o casuta restul in cealalta big grin

2 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Am si eu o intrebare? Si daca am iPod touch ce fac? Cu ce completez? Sau nu te intreaba?