| xXteLOVEscXx a întrebat:

Salut,mi-am facut un forum gratuit si am cateva probleme.Prima este cum sterg "raspunsul rapid", cand dau topic closed ceilalti mai pot scrie straight face.A doua este cum scriu pe banda aia de sus miscatoare?

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

E bine sa specifici si platforma utilizata, ca sa ti se poata oferi un raspuns.
Ca si constructor eu personal iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit si gasesti foarte mult ajutor pe forum.ucoz.ro.