| adyiSAMP a întrebat:

am un forum gratuit pe forumgratuit si am facut niste topicuri etc. si vreau ca la unele topicuri cei care au cont sa nu poata da new topic decat adminu sa fiu mai explicit am facut un forum de sa:mp si la factiuni la politia romana apare new topic ceea ce nu vreau sa apara cum pot face asta multumesc. ps dar sa scrie in acel topic sa poata

1 răspuns:
| BlureShadow a răspuns:

Intra in panoul administrator, du-te la administrare categorii, parca e in categoria General, si da pe butonul din dreapta la rotita la forumul/categoria respectiva. ar trebui sa fie permisiunile, si poti modifica de acolo cine poate vedea, cine poate posta, etc.