| Marian_Eduard_2002 a întrebat:

Salut.
Mi-am instalat windows 7 ultimate pe PC.
Dar am o problema cu internetul...
Am net de la RDS.
Mi-am facut conexiunea, am conectat internetul, dar dupa ceva timp netul ramane conectat dar nu am conexiune! straight face sad

Va rog sa ma ajutati urgent!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| tzuria79 a răspuns:

Ti-ai reinstalat driverele de net? Trebuie sa le ai in discul C la Windows Old. Daca nu lei ai acolo, trebuie sa cauti pe net numele PC-ului tau impreuna cu drivers. Ai sunet la PC? Daca ai instalat driverele dupa update, atunci nu stiu care-i problema. Mai bine il duci intr-un service. Sper ca te-am ajutat!