| gdIulian a întrebat:

Mi-am luat si eu niste casti de vreo saptamana si au mers bine.
Dupa o saptamana nu stiu ce s-a intamplat ca nu ma mai aude cineva cand sun pe skype sau mess. Am bagat bine alea in calculator am activat de la casti sa imi mearga microfonu dar tot asa. driver-ul audio il am instalat abia l-am instalat.
Inca ceva cand scot microfonu din calculator si dau drumu la o muzica ceilalti pot auzi ce muzica pe care o ascult iar cand il bag nu mai aud nimic straight face.

MULTUMESC happy

1 răspuns:
| MrMihnea a răspuns:

Incearca-le la alt calculator, favorabil poate la un coleg care nu e in aceeasi retea ca tine (internetul poate fi o problema) si daca nici la el nu merg du-le inapoi daca ai garantie.