| Al3xandru a întrebat:

mi s-a stricat telecomanda de la home cinema grundig dr3000dd si as vrea sa stiu de unde pot cumpara o telecomanda noua?(am fost la un amgazin care vinde telecomenzi in centru si nu am gasit, am cautat pe net si eu tot nu am gasit...straight face)?

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Încearcă şi aici : http://www.cauti.ro/......ersum.html

| charleslouboutin a răspuns:

Iei una universala.

| Al3xandru explică (pentru charleslouboutin):

Mda... dar daca nu merge ce sa fac?

| charleslouboutin a răspuns (pentru Al3xandru):

Iei una compatibila cu sistemul tau, nu dai banii pe orice. Simplu.

| Al3xandru explică (pentru charleslouboutin):

Mda...
cand am fost la ala la magazin a vrut sa-mi programeze o alta telecomanda dar mergea doar un buton si dupa codul de la butonul ala nu o putut face nimic...

| charleslouboutin a răspuns (pentru Al3xandru):

Mai incearca la altul. Oricum exista posibilitatea sa gasesti si telecomanad originala pentru sistemul tau pe net (in caz ca banii nu sunt o problema)

| Al3xandru explică (pentru charleslouboutin):

Banii nu sunt o problema. dar am cautat si pe net, dar eu cel putin nu am gasit pe net...straight face

| Al3xandru explică:

Daca gasiti voi pe net telecomanda pentru sistem va rog sa imi lasati un link (dau funda celui care imi gaseste...)