| Moon4Lord a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista oameni care sa faca telecomenzi ca sa poti controla diferite jucarii pentru ca varumio are ceva masina care i s-a stricat telecomanda...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Exista asemenea oameni, si telecomanda care s-a stricat tot de oameni a fost facuta.

| albul96 a răspuns:

Sunt astfel de amatori; dar in cel mai des caz acumulatoarele de la telecomanda poate sunt puse invers

| Moon4Lord explică (pentru albul96):

De fapt telecomanda nu mai e, ce sa faci cu ea daca era stricata...