| Poenaru_Cristi_1992 a întrebat:

am o mica problema mi-am pierdut telecomanda la un televizor Grundig Vision II 22-2801 si nu stiu de unde pot face rost sau cumpara una ma poate ajuta cineva cu o idee ceva? dau funda. va multumesc!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pai exista in comert telecomenzi asa-zis "universale", pe spatele cutiei exista o lista cu televizoarele cu care sunt compatibile. Sunt multe modele, deci doar sa cauti sa vezi care s-ar potrivi la al tau. In plus, Grundig are si in Romania site http://www.grundig.com.ro/ intra la contact si vorbeste cu ei poate iti recomanda vreun distribuitor care sa aiba telecomenzi sau o alta solutie.