| Caddy a întrebat:

Salut numele meu este tudorache alin am 15 ani si va rog sa ma ajutati si pe mine.Anul trecut am cumparat un nokia 6500 slide si din pacate softul s-a dus.Nu ma pricep absolut de loc la softat telefoane dar din pacate nici bani nu prea ma ajuta.Mam dus cu el la service si mi-au cerut 1 milion pentru imi repara softul.Telefonul dispune de softul v 09.60.Va rog care va pricepeti sa ma ajutati si pe mine.Am la el card de memorie de 1gb, cablu de date si incarcator. Se mai poate face ceva?

3 răspunsuri:
| Angel31 a răspuns:

Mai multe detalii referitoare la acest telefon. Este functional? A decedat total softul?

| anto22 a răspuns:

Cu 50 ron il vinzi si mai pui 50 ron si iti iei unu functional accesorile le ai deja!

| Caddy explică:

Telefonul se aprinde, pot suna, asculti muzica, aparat foto dar se stinge dupa 2, 3 minute iar imeiul este 12345610654321iar apoi semnul intrebari.La service mi-au spus ca softul este de vina. Ce programe as putea folosi?