| gebeleizis a întrebat:

Salut, o sa fie prima data cand merg in aeroport si nu stiu cam cum e mai ales ca vad multi se ratacesc inauntru si imi este teama sa nu patesc la fel, aeroportul Otopeni este mare, mic?

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Nu iti face griji.Trebuie mai intai sa faci check in prima data ca sa iti iei biletul de imbarcare si sa lasi bagajul de cala.Trebuie sa fii atenta ce scrie la check in, spre esemplu destinatia unde mergi apoi pe bilet scrie poarta de imbarcare.Te duci la control pasapoarte apoi si la controlul prin portile detectoare de metal si apoi trebuie sa cauti poarta. Oricum o sa ai multe indicatoare pe acolo, trebuie sa scrie nr portilor sau in cel mai rau caz intrebi pe cineva daca nu gasesti. Otopeni e mare in comparatie cu Baneasa.

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Hello! aerop. otopeni nu este asa de mare, in comparatie cu altele (din afara tarii ). Baneasa este mai mic decat otopeni! baneasa parca este gara de tren! happy