| FilmePeAles2013 a întrebat:

Salut oameni buni, am si eu o intrebare pentru cei din Bucuresti si nu numai daca cunosc bine Bucurestiul. Vreau sa ajung si eu de la Gara de Nord la Hotel Razvan situat pe Calea Calarasilor 159 si nu stiu cum sa ajung si cu ce. Asttept sa m-a indrumati si pe mine si daca ati fost cu taxiul, cat ar costa. Mersi

1 răspuns:
| AlexCraescu a răspuns:

E o oarecare distanta si probabil ca ar costa in jur de 20 de lei. Poate foarte putin mai mult cu taxiul. Pentru a ajunge acolo recomand metroul de la Gara de Nord pana la Piata Muncii si de acolo un taxi pana la adresa respectiva. Uitati o harta pentru a ajunge: http://harta-bucuresti.com.ro/hotel-razvan-calea-calarasilor.html