| RaduAl3xx a întrebat:

Salut oameni buni! am si eu o rugaminte la cei care stiu sa creeze un site gratuit, eu am tot incercat sa imi fac un site gratuit dar nu am reusit sa ii dau de cap la mai nici 1 din ele... si de aceea va rog pe voi sa ma ajuta`ti sa imi fac un site gratuit,[tin sa precizez ca vreau sa il fac pentru muzica!] astept sa ma contactati prin mesaj privat sau puteti posta aici si va caut eu! multumesc tuturor ce ma vor ajuta! Am repostat aceasta intrebare in speranta ca poate ma va ajuta cineva! multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Mai bine incerci pe www.ucoz.ro care e probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si e in limba romana!

La inregistrare primesti gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video care iti arata cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Mult succes!

1 răspuns:
| ozulll a răspuns:

Iti fac eu site, dar nicidecum gratuit. dupa ce il ai, o sa il poti folosi gratuit