| RaduAl3xx a întrebat:

am si eu o rugaminte la cei care stiu sa creeze un site gratuit, eu am tot incercat sa imi fac un site gratuit dar nu am reusit sa ii dau de cap la mai nici 1 din ele... si de aceea va rog pe voi sa ma ajuta`ti sa imi fac un site gratuit,[tin sa precizez ca vreau sa il fac pentru muzica!] astept sa ma contactati prin mesaj privat sau puteti posta aici si va caut eu! multumesc tuturor ce ma vor ajuta! dau funda!

1 răspuns:
| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Da iti poti face scrie la google create blog, dai la primul scris iti faci cont apoi urmezi acei 3 sau 4 pasi daca nu merge contacteaza- pe adresa de e-mail ydrahfeej@yahoo.com