| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pot cumva sa recuperez conversatiile sterse de pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| MariannN20 a răspuns:

Nu poti, o data ce ai sters nu mai poti avea conversatia inapoi

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai pe acolo pe undeva categoria de mesaje sterse recent.

| vlllaaddd a răspuns (pentru dullcat):

Nu am nimic

| vlllaaddd a răspuns (pentru dullcat):

Am doar " sterse recent " si acolo sunt doar postarile pe care le-am sters

| dullcat a răspuns (pentru vlllaaddd):

Vezi aici, arata cum sa descarci o copie a mesajelor si poate ai noroc: https://youtu.be/kU13CnT-WHk?t=30

| Frank51 a răspuns:

Dacă ai o copie de rezervă a datelor, așa cum este pe whatsapp.

| cfrtobias a răspuns:

Mark Zuckerberg poate te ajuta Mark, daca a facut backup, dar nu cred

| FindMyName a răspuns:

Bună, nu cred...niciodată nu am auzit/vazut, sau încercat asta. Deci nu cred

| DomnulPoliticos a răspuns:

Se mai folosește insta in 2023?