| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Prietena mea este africana. Vreau sa merg cu ea in Romania. DE ce acte are nevoie ca sa poata sa intre in tara? Doar de pasaport nu? Nu are nevoie de rezidenta sau alte acte nu?

5 răspunsuri:
| SingleForOne a răspuns:

Mai rasist nu puteai să fii? happy

| relian a răspuns (pentru SingleForOne):

Tu ai reaportat raspunsul? Gata deja au sters laughing ori a raportat cel care a pus intrebarea laughing Nu a vazut ce oameni frate, pai ce ma nene doara nu am jignit laughing nu am dat cu parul

| BIoody a răspuns:

E colorata? big grin
gen ciocolata

| 19flo79 a răspuns:

Daca nu are cetatenie in UE ii trebuie viza de la ambasada Romaniei

| Elan a răspuns:

De ce africana?