| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa imi spuneti si mie va rog cum se baga moduri minecraft imi ziceti va rog ori dati un tutorial pe youtube sau imi explicat va rog frumos

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Moduri nu se pot baga la versiunea 1.8 asta cea mai noua sau de fapt cred ca se pot baga da foarte greu eu am incercat n-am reusit, dar daca vrei niste texture packs iti dau eu si iti dau un minecraft foarte modat cu lupi, lei, ursi, delfini alt skin la player multeee... etc la id pk.ady86 da doar daca imi dai funda!