| ღღღ a întrebat:

Salut, puteti sa ma ajutati cu un eseu "Bilantul celui de-al doilea razboi mondial"...rog. dau funda

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Pe acest site nu se fac teme.Te sfatuiesc ca informatiile dorite sa le cauti pe google.
O zi buna!

| rld0 a răspuns:

Sa incepem: In al doilea razboi mondial s-au intamplat multe, foarte multe, cand Mihai Viteazul a mers in Arad sa culeaga cartofi s-a intalnit cu Ion Creanga, amandoi au mers apoi la bar sa bea, uitand de cartofi. Cand tatal lor, Mahomed a aflat de isprava lor, i-a luat la palme si apoi i-a biciucit si i-a pus sa faca cartofi din piatra. de aici te descurci e doar o idee principala