| CelMaiBlogger a întrebat:

Salut.Revin cu aceeasi intrebare deoarece nu am gasit ceva care sa marga pentru blogul meu.Cunoasteti un link de unde sa iau template-uri bune?
P. S. Nu vreau templateuri simple, si vreau ceva care sa poata fi aplicata, nu doar downloadata.
www.tzutzelu.com acesta e blogil.Mersi! Dau funda celui ce imi da ceva bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de site'ul asta? http://www.blogskins.com/
Mie mi se pare interesant pentru design'urile speciale ale skinurilor. Daca vrei alte site'uir cauta pe google " blog amazing skins ".Am folosit de multe ori siteul pe blogger si pe tumblr mai nou unde am un blog cu desene facute de mine.
Sper sa-ti placa siteul! :)