| Marius-Dumitru_Aursulesei_1997 a întrebat:

Am pus intrebarea aici, deoarece in alt loc nu as fi primit raspunsul. Am addobe after eff. cs5 si as dori sa imi dati niste template- uri de nunta frumoase, ceva care sa uimeasca de la prima vedere. Dati- mi, va rog, link- uri de unde sa descarc niste template-uri bune. As putea sa dau si eu la schimb anumite template-uri celor care ma ajuta + funda!winking Va multumesc! big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai cere un pahar de zahar si in loc de zahar ai primi piper, ai putea sa ilfolosesti in loc de zahar?

Ce legatura are postarea ta cu Dragoste si sex?

| Marius-Dumitru_Aursulesei_1997 explică (pentru anonim_4396):

Am spus: "Salut TPU! Am pus intrebarea aici, deoarece in alt loc nu as fi primit raspunsul"... aici sunt multi si poate ma ajuta cinevawinking

| Lisiele a răspuns:

S-a spus pe site si mai ales la categoria asta de o suta de ori, nu mai postati intrebari care nu au legatura cu categoria.Tocmai din cauza ca ai pus intrebarea intr-o categorie gresita, n-o sa-ti raspunda nimeni.