| Sports a întrebat:

Salut, saptamana aceasta va trebui sa scot o radacina a unei masele care a fost distrusa de carie deoerece o sa-mi dea alta dupa cum a spus stomatologul si nu pot sta cu radacina acolo.
Extractia de radacina doare specific ca este in gingie cum o va extragere oare? crying

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Simplu! Crestează puţin gingia! Eu am scos marţi aşa ceva şi mai era şi molar de minte.Nu te speria dacă stomatologul are mână bună, nu simţi absolut nimic.Baftă!