| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, știe cineva ce persistenta are CALVIN KLEIN OBSESSION NIGHT FOR MEN apa de toaleta va rog

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cand vine vorba de parfumuri o sa auzi mereu vorba cliseica "depinde de PH-ul fiecaruia", asta daca ne raportam bineinteles la un parfum original!
Deci aplicand aceasta nu putem sti cat persista la fiecare persoana.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Simpatic):

Vreau asa în general sa stiu

| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca este "apa de toaleta" nu persista decat 2-3 ore, ca orice alta "apa" de colonie, apa de toaletas au apa de parfum
Aceste "ape" sunt facute din amestecul a 2-3 picaturi de esenta de parfum intr-o sticluta plina cu 'apa purificata, de aceea sunt atat de slabe si nu persista mirosul multe ore.

Parfumurile sunt cele care rezista 24 de ore, dar sunt scumpe (la pret peste 300 lei, sticluta de 50ml).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

3 zile tine mirosul.