| Tyler9 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa fac ca prietenii pe de pe site-ul odnoklassniki.ru, sa nu vada cand adaug și alti prieteni?

3 răspunsuri:
| ionlis a răspuns:

Asta apare la toti prieteni lui cind el accepta un prieten nou apare la banda de activitati

| Tyler9 explică (pentru ionlis):

Bine, dar cum fac ca prietenii mei sa nu vada cînd am adăugat altul nou!?

| ionlis a răspuns (pentru Tyler9):

Din pacate asta nu cred ca este posibila doar daca stii parola lui ca sa poti intra la el si sa stergi la banda de activitati atunci cind apare ca tu ai acceptat pe cineva. Mult succes.