| AlexTroubleMaker a întrebat:

Salut, stie cineva daca poti sa pui o unitate de PC (tower/carcasa) intr-un bagaj de cala cand zbori cu avionul(Wizz Air in caz ca conteaza)?

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Da, insa... costa
pentru ca, daca depasesti o anumita cantitate, trebuie sa platesti in plus
deci, ori platesti mai mult, ori nu mai pui mare lucru pe langa ea

in plus, e foarte probabil sa iti ceara sa o deschizi, in general o carcasa, fiind acoperita de metal, nu poate fi vazut inauntru la scanare

in locul tau i-as scoate orice hdd are (care e sensibil la socuri) si as trimite-o prin posta, vine ceva mai tarziu, dar costa mult mai ieftin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, poti.

| mont a răspuns:

Poti.