| aninominatus a întrebat:

Salut, stie cineva de unde as putea sa imi cumpar graffiti in Suceava? Mai precis, numele magazinului?

Răspuns Câştigător
| flaviutu a răspuns:

Baumax, Auchan (la standul de vopsele), Dedeman, astia is magazine mari si se gasesc (bine astea is vopsele, dar se pot folosi si ca graffiti)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Graffiti este arta stradala de "pictura".
Le gasesti aplicate pe cladiri, chiar nou-zugravite. Din acest motiv, nu prea se vand, eventual se amendeaza. big grin
Poate te gandesti la vopsele, spray-uri pentru graffiti? Acele le gasesti la magazine unde se vand vopsele diferite (pentru metale, pentru zugravit, etc).

| aninominatus explică (pentru Bula):

Stiu ce e graffitiul, dar pana acum cumparam din Iasi, si nu stiam de unde pot cumpara in Suceavalaughing