| Radu_7899 a întrebat:

Stie cineva, in atlassib ai priza?

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Posibil sa aiba priza 12V

| Cosminovici18 a răspuns:

Salut! Nu, niciun autocar nu are priza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem in Romania...deci NU! sad

| Alexa79 a răspuns:

Nu! Am calatorit de cateva ori in Germania cu ei si sigur nu au.Am fost si cu alte firme in Spania si Italia si nu au. Eventual daca doresti sa iti incarci telefonul te-ar putea ajuta soferii.

| Radu_7899 explică (pentru Alexa79):

Si cum e cu ei, e confortabil?
Au aer conditionat?

| Alexa79 a răspuns (pentru Radu_7899):

Da toate au, cel putin cele cu care am calatorit eu inclusiv atlasibul....numai ca exista o problema generala: Vara miroase groaznic in autocare cu tot cu ventilatie si aer conditionat, de aceea iti recomand avionul.Pentru mine nu e niciodata confortabil sa calatoresc cu autocarul indiferent care ar fi acela... oricum Succes!