| jamal000 a întrebat:

Stie cineva in maxim cate zile trebuie ridicat un colet de la posta de la primirea avizului! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ai la dispozitie 10 zile pentru ridicarea coletului incepand cu prima zi de la primirea coletului in Oficiul Postal dupa care este returnat inapoi spre vanzator. happy

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In maxim 5 zile.

| jamal000 explică:

Am comandat niste esente pentru prajituri de la cineva care nu are un site, ci doar reclama pe face-book (insa am o prietena care a comandat si sunt intr-adevar geniale, fiind profesionale, pentru cofetarie) si mi-a trimis prin posta esentele, a ajuns avizul azi, numai ca abia miercuri am timp sa ma duc sa il ridic si de aceea am intrebat.

| LilTunechi a răspuns:

Ai 1 saptamana dar nu se pune in calcul Duminicabig grin

| Fabb a răspuns:

Depinde de la ce firma ai comandat.Dar in maxim 4-5 zile...
FUNDA?

| madalinuk a răspuns:

Depinde de pe ce site ai comandat asa cred