| Steluta007Frumoasa a întrebat:

Stie cineva la ce folosesc funditele si punctele de pe TPUbig grin?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Practic la nimic...

5 răspunsuri:
| LoStEyEs a răspuns:

Pentru a ajunge in top si a se da mare barosani laughing, si cer funda la niste raspunsuri banale. Si mai vor sa si ajunga " ecsperti " laughing rolling on the floor
P.s. Stiu ca am scris " ecsperti ", ma refeream la eihee hee

| Remus82 a răspuns:

Sa inaintezi in top.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laudareala oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nimic doar nu te astepti la ceva cand ajuti pe cineva eu ma simtfericit cand ajut nici n-am nevoie de o fundita imaginara adica un cod htmll script