| RazzyFUnik a întrebat:

Salut
stie cineva unde pot printa cel mai ieftin pagini alb negru in Bucuresti? prin regie sau metrou grozavesti e ceva?
mersi

Răspuns Câştigător
| valahu a răspuns:

La metrou la Unirii ( nu stiu daca Unirii 1 sau 2 dar e partea opusa cu Unirea Shopping Centre ) adica pe partea cu gogoasa infuriata si alte covrigarii. Cobori la metrou pe partea aia si cand ajungi la bariera unde ar trebui sa bagi cartela ca sa ajungi pe peron ( nu intri ) o iei pe dreapta ca sa ocolesti barierele si mergi gen 10 - 15 metri pe pasarela din dreapta si gasesti un xerox cu geamuri de sus pana jos si cu scris pe geam ( litere portocalii si perdele maro ). Nu mai stiu exact pretul dar imi amintesc ca pentru 250 de pagini mi-a luat cam 13 lei. Oricum e multa lume acolo de obicei deci ar trebui sa gasesti coada.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| zumbalau a răspuns:

Poti sa incerci si la KayaPrint (langa Complex Leu, curtea Apaca). Pentru studenti au 0.11 lei/A4 si sunt super rapizi. Poti sa dai si comanda online si scapi de statul la coada. http://www.kayaprint.ro/contact/

| CondoiuAlex a răspuns:

Pe Bd Kogalnicenu la nr 21
copie a4 = 0, 05 lei
print a4 = 0, 10 lei
color print si copie luna asa promotie
0, 50 lei / A4
de obicei este 0, 80 lei
telefon 021.314.44.95
UbiPrint.Ro

| eprintare a răspuns:

Salut! Intra pe
eprintare.ro
si gasesti cel mai mic pret de pe piata la printare: 0, 05lei/pag alb-negru si de la 0, 22lei/pag color.

| Unice_Cadouri_1990 a răspuns:

Va oferim servicii de printare si personalizare textile.

Printare alb-negru de 0, 06 lei/pagina A4, printare fata-verso de la 0, 09 lei.
Printare color de la 0, 45 lei/pagina A4.

Indosariere cu spira de metal/plastic de la 2 lei!

Reduceri pentru studenti!

Telefon: 0732362704

Preturi fara egal, calitate excelenta!

imprimareonline.ro