| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiti cumva cum se poate face rost de iarba/legale (de fumat?)
Gen, de unde pot cumpara?
Astia care vreti sa faceti "glume", mai bine nu raspundeti.

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Exista magazine de etnobotanice, in fine, nu baga legale, te distrug, mai bine folosesti alte chestii, stii ce zicwinking

| Pool77 a răspuns:

Nu gasesti nici pe net si nici in magazine, asa ceva este ilegal de asta nu se vinde.
Trebuie sa te cunosti cu o persoana respectiva care vinde asa ceva, altfel nu prea ai sanse, si trebuie sa-l cunosti bine, persoanele de genul te fraieresc repede.
Legale sa nu bagi, sunt niste mizerii, mizerii serioase.
Iarba este cat de cat ok, daca nu exagerezi, insa este ilegal si daca esti prins te-ai cam dus pe pl.

| ĂlaRău a răspuns:

Doar de la persoana potrivita

| GrigoreVarlam a răspuns:

Nu o să găsești în niciun caz aici. Legale îți recomand să nu fumezi niciodată, și îți spun asta spre binele tău.
Iarba e ok, atât timp cât consumi moderat. Și deși se găsește pe toate gardurile în ziua de azi (în orașe), dacă nu ai pe cineva în anturajele unde se cosumă, ai șanse sub 5% să îți vândă careva, laughing

| Tudor_Costin_1990 a răspuns:

De la magazin.
Căuta pe internet

| GrigoreVarlam a răspuns (pentru Tudor_Costin_1990):

Bun sfat, Tudor. ce să zic. Sunt curios, i-ai da acest sfat și copilului tău (în contextul în care ai avea unul)?! Nu cred!
Nu mai învățați lumea la prostii.