| StefNN a întrebat:

Stiu ca la facultatea de automatica de la Timisoara exista o sectie cu predare in engleza. As vrea sa intreb de ce test de limba am nevoie ca sa aplic acolo si cu ce minim de punctaj, multumesc!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

O sa se dea in timpul examenului de admitere si un test pentru competente lingvistice. Trebuie doar sa il iei, nu stiu nota minima, fiecare facultate in parte decide deci poti afla doar la secretariat sau in perioada admiterii.