| Daniel_9018 a întrebat:

Salut sunt din Galati

Sunt la LIA liceul de ind alim ELENA DOAMNA am terminat clasa a 9 a si vreau sa ma transfer la "energetic" Colegiul Tehnic PAUL DIMO imi puteti spune de ce acte am nevoie si ce trebuie sa fac pentru a fi transferat+ca vreau sa stiu cand este deschis la licee ca sa stiu cand ma duc

PS : ma pot transfera la ce cls vreau eu? ca am un prieten si cls lui e cam goala?

dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| badboy18 a răspuns:

Nu stiu ce acte trebuie, dar liceul e deschis toata vara, este cineva in el tot timpu insa intereseaza=te de program sa nu fie in vacanta tongue

2 răspunsuri:
| badboy18 a răspuns:

Te poti transfera bineinteles, dar referitor la acte, mergi la secretariat si ti se va spune acolo EXACT de ce acte ai nevoie. e mai bine sa mergi sa te interesezi decat sa te iei dupa unii si alti care vb

| Daniel_9018 explică (pentru badboy18):

Liceul e deschis toata vara? si chiar nu stii ce acte trebuiecrying

| badboy18 a răspuns (pentru Daniel_9018):

Nu stiu ce acte trebuie, dar liceul e deschis toata vara, este cineva in el tot timpu insa intereseaza=te de program sa nu fie in vacanta tongue