| Ioandaniel26 a întrebat:

Sunt din Pitesti, am 16 ani, sunt baiat si vreau un job pentru minori(sa impart pliante de exemplu). Stiti cumva unde anume in Pitesti pot gasi asa ceva sau ce altfel de joburi mai stiti. Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| emilioano a răspuns:

Hmmm pentru minorii un loc de munca nu prea este cel mai bine ar trebui sa vb cu un vecin ii zici ca iți oferi timpul tău liber să-l ajuți la munca ce are el de făcut dar și sa te plateasca

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uita-te in ziarele locale!