| kupidon a întrebat:

Salut T.p.u.Am si eu o problema cand vreau sa ma loghez pe un id de mess imi zice asa "We can't sing you in to Yahoo! Messanger.There might be a problem with your Intenet connection.Make sure your computer is connected to the Internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connect problem." si 100% parola de la mess care o introduc este aceea..Cine ma poate ajuta si pe mine ii voi da funda promit!

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Incearca sa intri pe e-mail, dai pe link-ul de mai jos:
https://login.yahoo.com/......nfig/login
Si sa-mi spui daca poti intra.

| MirelaC a răspuns:

Internetul are o problema, trebuie sa astepti pana isi revine.Si eu am patit acelasi lucru si nu e nicidecum de la parola.

| kupidon explică (pentru eXtreme21):

Am incercat...dar degeaba fratestraight face

| kupidon explică (pentru MirelaC):

Pai nu imi merge id-ul acela de vreo 2-3 luni sad

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Si eu am avut acceasi problema..pai mie mi s-a intamplat de la placa video. Poti sa reinstalezi yahoo-u happy Bafta

| eXtreme21 a răspuns (pentru kupidon):

Dai pe "Forgot password" adica pe parola uitata si incearca sa o resetezi.Pentru asta iti vor cere sa introduci raspunsurile la 2 intrebari pe care ti le-au pus cand ai facut id-ul sau iti vor trimite link-ul de resetare pe un alt email pe care l-ai completat tot cand ai facut id-ul.
Daca reusesti sa resetezi parola incearca din nou.

| qCristiana a răspuns:

Incearca sa iti faci alt id nici mie nu mi a mers dar cand am facut altul mi a mers Funda?