| Cybertrust a întrebat:

Salut toata lumea, am o intrebare pentru cei priceputi la masini:
Ce masina ma sfatuiti sa imi cumpar cu 800-1000 de euro?
O sa imi iau permisul in curand si as vrea ceva mai tineresc si ieftin de intretinut pentru inceput. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Masini de 1000 euro sunt in general rable... Daca vrei ceva mai bunicel, gen un golf 4 sau, un opel corsa, mai strange. Ai sa regreti ca iti iei o rabla...

Răspuns utilizator avertizat
| AgruptiS7 a răspuns:

Ieftin de intretinut poate fi un Opel Corsa dar e mai multa de dama.
Un Bmw 320 din 1995 dar na nu e chiar usor de intretinut, dar nici greu.
Sau un VW Golf 3 Depinde de ce iti place tie