| BuLaNNNeL a întrebat:

Salut, toate clasele de a 12a trebuie sa facă proiect de certificare a competențelor? Sau doar cei de la profil tehnic si cum se procedează, ne baga toate clasele intr-una singura sau fiecare clasă cu elevii ei pe rand? Paste fericit

1 răspuns:
| Robi1444 a răspuns:

Eu am terminat la liceu tehnic. cred ca toti trebuie sa faca proiectul, nu conteaza profilul.
Pai din toate clasele a 12 din aceea scoala, primii 20 (dupa nume) sau ba chiar mult vor intra si asa mai departe.