| Gamer2000 a întrebat:

Tocmai am fost desemnat castigatorul unui joc si Media Galaxy m-a rugat sa-i trimit un mesaj privat cu toate datele mele personale! Ok le-am trimis. Problema este ca de unde stiu eu ca mesajul a ajuns la ei ca vad ca nu scrie in casuta de cheat vazut? Va rog ajutati-ma! Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| KrEaThYvE a răspuns:

1/ vezi sa nu fie facatura, fi sigur ca chiar ai castigat
2/ daca ai trimis mesajul sunt sanse mici sa nu fi ajuns, dar se poate intampla.
3/ in caz ca nu a ajuns, mai trimite odata mesajul sau suna la ei, ar trebui sa aiba un numar de telefon pe siteul lor, sau te poti duce la un magazin intr-un supermarket, si acolo intrebi un om care se ocupa cu asa ceva happy funda?