| McCadu a întrebat:

Salut TPU! A facut cineva recent ruta Petrosani-Targu Jiu - Craiova cu masina? Daca a facut cineva recent as vrea sa stiu si eu cum e starea drumului pentru ca am de facut un drum si vreau sa ma asigur ca nu imi rup masina.

Răspuns Câştigător
| Lale_2033 a răspuns:

Sincer de la petrosani la tg jiu drumul e groaznic, insa de la tg jiu la craiova daca mergi pe carbunesti drumul e destul de ok. sunt cu vreo 10 km mai mult decat pe rovinari, dar se merita sa mergi pe ruta aia. Nu te astepta sa gaseste drum ca pe autostrada, dar e destul de bunicel

1 răspuns:
| maduts a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=djX_DNRsvBI
:)))
poate ca de atunci au facut`o nu stiu n`am fost:P
pa":*