| adyiSAMP a întrebat:

am bagat windousu vista pe laptop si acum cand vreau sa instalez driverele sau ori ce program imi apare oeroare in care scrie i agree sau Cancel si dau pei agree si dupa imi apare asta
"the resource loader cache doesn't have loaded MUI entry"

3 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

Pune XP-ul este cel mai bun

| TomaKa1900 a răspuns:

1) Se scrie Windows Vista, nu windous
2) Spune-ne ce eroare iti apare, de unde sa stim ce eroare iti apare ca sa stim cum o tratam...
Nu stiu cum te-a lasat boot-ul TPU.ro sa scrii asa

| adyiSAMP explică (pentru TomaKa1900):

1. URASC cei ce se cred destepti si ei sunt nimic
2. Este unul dintre ei mai uita-te o data sus ca am scris si eroarea

"the resource loader cache doesn't have loaded MUI entry"

Nu te supara ca zic dar nu imi plac cei ce se cred asa. happy