| SANORSOVA a întrebat:

Am comandat de la romtelecom pachetul TV + Internet + Telefonie si mi s-a spus dupa ce am dat datele ca sa astept, sa vina ei la mine si as dori sa stiu cam in cat timp vin, dupa ce ai dat comanda? As dori sa raspunda cei care au mai patit asta. Ps: Comanda am dato azi dimineata. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Între 48 de ore și 2 săptămâni.
Pa, pa.

1 răspuns:
| FlorinDiablo a răspuns:

Ma la mine au stat sa vina 2 saptamani dar acum depinde de oras eu sunt din turnu magurele acum depinde de la zona la zona